یک وب سایت با هزینه بسیار کمی و یک وبلاگ به صورت کاملا رایگان، در مدت زمان بسیار کمی ساخته میشود، در نتیجه یکی از ملزومات امروزی شرکت ها، سازمان ها و هر چیزی که فکرش را بکنید، داشتن یک وب سایت بوده، زیرا بسیار با اهمیت است.

Image result for ‫سایت برای شرکت‬‎

بارها و بارها شده که بسیاری از شرکت ها، اداره ها، مجموعه ها و … بدون سایت و هیچ گونه اطلاعات اینترنتی هستندف جالب اینجاست که بسیار مشهور نیز بوده، و یا دیده شده که سایت یک شرکت بسیار ابتدایی و خالی از اطلاعات بوده ولی وقتی به محیط شرکت مراجعه میکنید مشاهده میکنید که محصولات و خدمات بسیار با ارزش و مهمی را دارا میباشد و در حال اراعه میباشد. در این مطلب قصد دارم محتوای مهم و اولیه ای که سایت های از این دسته باید دارا باشند را بازگو کنم.

اطلاعات تماس و آدرس

یکی از مهم ترین قسمت های این دسته از سایت ها بخش اطلاعات تماس و آدرس شرکت میباشد.اطلاعات باید به روز بوده و تغییر آدرس یا شماره تلفن به سرعت در سایت تغییر کند.

ساعت کاری و ایام تعطیل

درون سایت حتما ساعت شروع  و پایان کار رو قید کنید. روزهایی که شرکت تعطیل میباشد، و اینکه کسی در شرکت یا مکان مورد نظر نیست حتما درون سایت قید شود.

محصولات و خدمات

این مورد نیازی به توضیح زیادی ندارد، فقط باید توجه شود که محصولات و خدماتی که در سایت بارگذاری میشوند، دقیقا همان هایی باشند که شرکت تولید و اراعه میدهد.

ملزومات مورد نیاز برای دریافت خدمات و محصولات

گاهی اوقات محصولات و خدماتی که تولید و عرضه میشوند برای خرید باید مشتریان یک سری مدارک را به همراه داشته باشند، پس درون سایت حتما قید شود.

قیمت

اگر امکان این وجود دارد، قیمت ها را درون سایت نمایش دهید. البته در صورت عدم نمایش میتوانید از مشتریان بخواهید جهت مشاوره و قیمت گرفتن با شما تماس بگیرند.

دارا بودن کاتالوگ های محصولات به صورت pdf و متن

سعی کنید برای هر محصول یک کاتالوگ طراحی کنید، یک نسخه از کاتالوگ را به صورت pdf بر روی سایت برای دانلود قرار داده تا مشتری بتواند آن را دانلود کند، تا بعدا بتواند آن را مطالعه کند.

عدم استفاده از عکس و فیلم های ساختگی

یکی از اشتباهات جبران ناپذیر سایتها، قرار دادن عکس های ساختگی و و غیر مشابه از محصولات و خدمات میباشد، مثلا شما فرض کنید میخواید یک وسیله الکترونیکی بخرید، عکس ها رو مشاهده میکنید و محصول را سفارش میدهید، وقتی محصول بدست شما میرسد، چیزی غیر مشابه دریافت میکنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *