تبلیغ شما بر اساس کلمات کلیدی انتخابی شما در صفحه اول نتایج گوگل نمایش داده می‌شود. با استفاده از گوگل ادوردز، شما می‌توانید هزاران کاربری که در گوگل به دنبال محصولات و خدمات شما هستند را به وب‌سایت خود جذب کنید.

شما می‌توانید تبلیغ خود را بر اساس سن، جنسیت و موقعیت جغرافیایی هدفمند کنید و با هر بودجه‌ای کمپین خود را ایجاد کنید!

ادوردز جزو مجموعه گوگل محسوب می شود. با گذشت زمان نتایج جستجوی بیشتری به تبلیغات اختصاص داده می شود. این موضوع برای سئو و کاربران می تواند نا امید کننده باشد اما اگر در تبلیغات گوگل شرکت داشته باشید این موضوع برای شما زیاد هم بد نخواهد بود. شما می توانید از این فرصت به نفع خود استفاده کنید و پیامتان را در قسمت های بالایی نتایج جستجو که معمولا کلیک بیشتری دریافت می کنند به نمایش بگذارید. برای کوئری هایی که نیت تجاری بالایی دارند، تبلیغات اسپانسری در صفحه اول از سه کلیک دو کلیک را به خود اختصاص می دهند.تبلیغ در گوگل ادوردز می تواند سایر تلاش های بازاریابی شما را تکمیل کند. بازاریابی مجدد یک روش قدرتمند برای استفاده از گوگل ادوردز است که به شما اجازه می دهد افرادی را هدف قرار دهید که به کسب و کارتان علاقه دارند. به کمک بازاریابی مجدد در گوگل ادوردز، شما می توانید بازدید کنندگانی که قبلا از سایت شما بازدید کرده اند را پیگیری کنید. این افراد ممکن است شما را از طریق رسانه های اجتماعی، وبلاگ؛ کلیک بر روی صفحه محصول در ایمیل یا غیره پیدا کرده باشند. تبلیغ نمایشی شما می تواند آن ها را در اینترنت دنبال کند. بنابراین می توانید برای همیشه در خاطر افراد بمانید.

دیگر هرکسی می‌داند که تبلیغات در گوگل، به یکی از سودآورترین کانال‌های بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است. قرار گیری در صفحه اول نتایج جست‌وجو در کمترین زمان ممکن می‌تواند جانی تازه به کسب‌وکارهای آنلاین ببخشد. گرچه سئو (نتایج طبیعی و ارگانیک) می‌تواند در طولانی مدت بسیار به صرفه باشد؛ اما باید در نظر گرفت که سئو پروسه زمانبری‌ است اما تبلیغات ادوردز در کمتر از یک ساعت راه‌اندازی می‌شود و ارزش و سود آن‌را به صورت لحظه‌ای خواهید دید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *