این روزها ایجاد اکانت اختصاصی گوگل به یکی از سخت‌ترین کارها بدل شده است زیرا با توجه به تحریم‌های موجود از سمت Google Adwords انجام این کار با دشواری همراه است.

. از آنجایی که ادوردز می‌تواند سهم قابل توجهی از فروش یک شرکت را داشته باشد، شما به عنوان صاحب یا مدیر بازاریابی یک کسب‌وکار نباید ریسک کنید و با ایجاد اکانت اختصاصی گوگل غیرمجاز و غیرقانونی بهره بگیرید.

گرچه راهکار اکانت اختصاصی بیشتر مناسب شرکت‌ها و افرادی است که خود توانایی ایجاد، مدیریت و بهینه‌سازی تبلیغات گوگلی را دارند و می‌خواهند تمامی این مسائل را خودشان انجام دهند. در صورتی که می‌خواهید این کار را کاملا برون‌سپاری کنید، بهتر است از خدمات تبلیغات مدیریت شده بهره بگیرید.

ما در فرنیان با بهره‌گیری از روش‌های مجاز و قانونی، توانسته‌ایم ده‌ها کمپین مختلف برای برندهای بزرگ و کسب‌وکارهای کوچک را راه‌اندازی و مدیریت کنیم. به‌همین جهت می‌توانیم شریک قابل اعتمادی برای ایجاد اکانت اختصاصی گوگل ادوردز برای شما باشیم.

در صورتی که برای کسب‌وکار خود به این اکانت نیاز دارید، با ما تماس بگیرید تا در اسرع فرصت حساب کاربری اختصاصی شما را ایجاد کنیم و آن را به میزان دلخواه شما شارژ کنیم.

 

دسته‌ها: زندگی دیجیتال

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *